Претучени српски студент на кућном лечењу
Косовска Митровица – Студент српске националности Л. С. из северне Косовске Митровице, кога је јуче у јужном делу града претукла група албанских младића, налази се на кућном лечењу. Како је саопштено из Косовске полиције, један Албанац је ухапшен, под сумњом да је учествовао у нападу на српског студента, који је задобио повреде по телу и глави.
Србин Л. С. како незванично сазнајемо, нападнут је у близини некадашње зграде Југобанке надомак Главног моста на Ибру. Овај младић студира Међународни пословни колеџ и био је у кампусу у јужном делу града, а мотиви напада су и даље непознати.
Нешто раније, у Косовској полицији су казали да је српском студенту, одмах по нападу пружена лекарска помоћ у Дому здравља у јужном делу Косовске Митровице, а реч је о „лакшим телесним повредама”.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


