Тексас: Полиција убила нападача, таоци на безбедном
ОСТИН - Нападач који је држао таоце у супермаркету „Волмарт” упуцан је и по свему судећи је мртав, након што су полицајци стигли у објекат пошто су обавештени о пуцњави, објавила је полиција тексашког града Амарила.
Таоци у објекту су на безбедном и у току је истрага о овом случају, наводи полиција у саопштењу, пренео је АП
Полиција Амарила примила је данас позив због пуцњева који су се чули у супермаркету „Волмарт” и наоружане особе која држи таоце у том објекту, јавио је Ројтерс.
Агенција преноси да су власти Амарила на Твитеру написале да за сада нема вести о повређенима.
Канцеларија шерифа округа Рендал саопштила је на Фејсбуку да је саобраћај у тој зони заустављен, а „Волмарт” затворен” и затражила од грађана да се клоне тог подручја.
„Постоје наводи да особа која се налази унутра можда држи таоце”, написано у поруци.
АП преноси да је полиција Амарила објавила саопштење у којем наводи да се полицајци налазе у објекту и да „у овом тренутку нема пуцњаве”, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


