Љајић честитао Рамазански бајрам
Потпредседник владе и министар трговине, туризма и телекомуникација Расим Љајић честитао је данас верницима Рамазански бајрам, уз поруку да празник проведу са својим породицама и пријатељима, у миру и благостању.
„Свим грађанима муслиманске вероисповести у Србији честитам дане наступајућег Рамазанског бајрама, уз искрене жеље да овај велики празник заједно са својим породицама и пријатељима проведу у миру, благостању, срећи и добром здрављу”, навео је Љајић.
Он је пожелео да бајрамски паразници још једном афирмишу идеје солидарности, разумевања и бољег односа међу људима, што нам је, навео је, у овом тешком времену и више него потребно. (Танјуг)
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


