Невреме и град у Сарајеву, нестала струја
САРАЈЕВО – У главном граду Босне и Херцеговине вечерас је забележено велико невреме праћено снажним ветром, кишом и градом, што је изазвало обустављање трамвајског саобраћаја.
Снажно невреме је у већем делу Сарајева изазвало и нестанак струје, а најинтензивније је било у центру града, преноси портал Кликс.ба.
Трамвајски саобраћај је обустављен ради безбедности грађана.
„У питању је стандардна процедура, трамваји се обустављају усљед невремена будући да ветар наноси грање и смеће на шине, тако да је вожња отежана”, потврдили су у градском саобраћајном предузећу, наводећи да ће по смиривају невремена саобраћај поново бити успостављен, преноси Танјуг.
У појединим деловима града је отежан саобраћај због воде на улицама, преноси Кликс.ба
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


