Антић: Оптимиста сам да ће СПС бити у новој влади
Функционер Социјалистичке партије Србије Александар Антић изјавио је данас да се разговори о уласку СПС у нову владу воде на највишем нивоу и да је оптимиста да ће доћи до договора мандатара Александра Вучића и лидера социјалиста Ивице Дачића.
Новог министра рударства и енергетике, био то он или неко другу, како каже, чека реструктурирање јавних предузећа, те се треба бавити сређивањем ствари у јавним предузећима.
„Чини ми се да је 2015. година једна од ретких година где су све енергетске компаније годину завршиле позитивно”, рекао је Антић на тв Пинк.
Он је додао да се тренутно у Србији енергија расипа у великим количинама кроз зидове и прозоре, застареле инсталације, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


