Рањен навијач Партизана
У пуцњави која се усред бела дана догодила у београдском насељу Баново брдо, у Улици Владимира Роловића, непознати нападачи ранили су младића Боривоја Б. (18).
Како незванично сазнајемо, мета овог напада је један од навијача Партизана и рањен је док је стајао на тераси стана у којем живи. Нападачи су на Боривоја Б. пуцали нешто пре 15 часова из аутомобила у покрету и нису га погодили директно, већ га је након рикошета о фасаду зграде, неколико метака погодило у леђа. Он је одмах пребачен у београдски Ургентни центар на одељење реанимације.
„Рањени младић је свестан и није животно угрожен”, потврдили су по подне за „Политику” надлежни у Ургентном центру.
Боривоје Б. већ је познат органима реда и има кривични досије, сазнајемо у полицији. Против њега су у неколико наврата биле поднете кривичне пријаве због туча и насилничког понашања.
Нападачи су после пуцњаве побегли возилом, а полиција трага за њима и расветљава детаље овог случаја. Како незванично сазнајемо они који су пуцали на Боривоја Б. били су у аутомобилу „хјундаи” беле боје.
Срећом, у овој пуцњави није повређен нико од пролазника ни житеља Улице Владимира Роловића.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


