Ухапшен због напада на полицајца
Припадници београдске полиције, ухапсили су А. Ј. (1951) осумњиченог да је у Дому здравља на Новом Београду физички напао и вређао полицијског службеника, који је био на дужности, наводи се у саопштењу МУП-а Србије.
Осумњичени је полицајца, који је поступао по пријави да је А.Ј. нарушавао јавни ред и мир у Дому здравља, ухватио за врат, ударио и вређао, истиче се у саопштењу.
Подели ову вест
Коментари4
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


