Аутом слетео у језеро
Зрењанин – Једна особа је погинула у саобраћајној несрећи која се у ноћи између суботе и недеље догодила у Зрењанину, саопштила је Полицијска управа МУП-а Зрењанин.
Како се наводи у саопштењу, до несреће је дошло када је 29-годишњи возач „бе-ем-веа” из Зрењанина, крећући се Гундулићевом улицом према Кеју 2. октобра, око 3 сата, слетео у градско акумулационо Језеро 3.
Он је преминуо на лицу места док је такође 29-годишњи сувозач из Зрењанина успео да се спасе.
Уз помоћ ронилаца Жандармерије из Београда аутомобил и тело возача су извучени из језера. Узроци ове саобраћајне несреће још се утврђују.
Увиђај на месту догађаја извршили су заменик основног јавног тужиоца у Зрењанину и припадници Министарства унутрашњих послова у Зрењанину, наводи се у саопштењу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


