Челси славио у Саутемптону
САУТЕМПТОН – Фудбалери Челсија савладали су вечерас Саутемптон као гости 2:0 (1:0) у претпоследњој утакмици 10. кола енглеске Премијер лиге.
Стрелци за „плавце” били су Еден Азар у шестом и Дијего Коста у 55. минуту.
Немања Матић одиграо је цео меч, Бранислав Ивановић добио је шансу последњих седам минута, док је Душан Тадић играо до 78. минута.
Раније данас, Евертон је славио против Вест Хема 2:0, головима Ромела Лукакуа и Роса Барклија, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


