Петак, 17.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Албанија: Заплењене 4,2 тоне канабиса

Албанија: Заплењене 4,2 тоне канабиса
Илустрација (Фото Танјуг)

ТИРАНА – Албанска полиција је данас саопштила да је запленила 4,2 тоне канабиса у једном складишту, где је 31 особа радила на преради дроге.

У рацији почетком недеље у Решену, 75 километара северно од престонице Тиране, учествовало је око 100 полицајаца.

У саопштењу се наводи да су 22 мушкарца, која су била у објекту где се марихуана сушила, ухапшена.

Тамо је било и девет жена које су нису приведене, али ће се суочити са оптужницом за илегално кријумчарење дроге, пренео је АП.

У Албанији је током лета уништено око 2,5 милиона биљки канабиса, што је четири пута више у односу на целу прошлу годину.

АП додаје да је прошлог месеца широм Албаније пронађено неколико тона марихуане. (Танјуг)

Коментари1
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.