Немачка поклонила „дачије” МУП-у Србије
Министар унутрашњих послова Србије Небојша Стефановић и немачки амбасадор у Београду Аксел Дитман су потписали протокол о примопредаји дониране опреме, на основу којег је Немачка поклонила граничној полицији Србије четири теренска возила „дачија”.
Имамо извранредну сарадњу са Министарством унутрашњих послова и граничном полицијом у оквиру избегличке кризе, према чијем решавању се Београд одговорно односио, што смо пратили са пројектима вредним четири милиона евра, рекао је Дитман.
Фонет
Подели ову вест
Коментари8
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


