Стигла Нова година у Аустралију
СИДНЕЈ - Уз спектакуларни ватромет стигла је Нова година у Аустралију.
Више од милион људи дочекало је Нову годину уз ватромете који су били посвећени певачима Принцу и Дејвиду Боувију.
Седам тона ватромета лансирано је са луке, у облику Сатурна, месеца и звезда као омаж Боувијевој песми „Спејс одити” (Space oddity), као и омаж певачу Принцу, који су преминули у 2016. години.
АП је раније навео да ће на дужности бити око 2.000 полицајаца – преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


