Сунце у башти на Теразијама
Истог момента када су зраци сунца пробили облаке и понеко место у башти ресторана на Теразијама добило је прве овогодишње госте. Неки нису могли да прођу, а да бар накратко не сврате да попију топли напитак. Добро обучени у пуној зимској опреми добили су и по ћебе да се додатно умотају.
У првим сатима после поднева температура се приближила нули и онима који су мање зимогрожљиви пријало је. И биће сваког дана све лепше, кажу метеоролози. Већ сутра би требало да жива стигне до петог степена у плусу, а крајем недеље и да пређе десети подељак. И тако у току фебруара, миц по миц изаћи ће се из замрзлог јануара.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


