Радно за државни празник
Упркос празнику и дводневном одмору већина запослених углавном неће ставити катанац на врата. Сви трговински ланци радиће као и уобичајено радним данима. На Дан државности тржни центри отвориће врата суграђанима у уобичајено време, а ТЦ „Стадион” обележава „Недељу љубави” све до 19. фебруара када ће суграђани моћи да уживају у бројним забавним програмима, попустима, концертима...
Градске пијаце радиће као и сваког дана, од 6 до 19 сати, као и „бувљак” на Новом Београду чије ће капије бити отворене од 8 до 16 часова. Једино ће поште радити нешто другачије – неће све бити отворене, већ ће у дане празника дежурати само неколико њих.
Од 8 до 15 сати биће отворене експозитуре у Савској 2, на Шумадијском тргу 2а, у Пилота Михајла Петровића бр. 8 до 12, Главној у Земуну. У ТЦ „Стадион” пошта ће дежурати од 8 до 19, а у „Универекспорту” у Нехруовој улици 68б до 20 сати.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


