Недеља, 28.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Гајио марихуану у стану

Гајио марихуану у стану
(Фото МУП)

Београдска полиција запленила је више од седам килограма марихуане и ухапсила А. П. (44), саопштио је МУП Србије. Полиција је у стану у Раковици, у делу собе који је посебно припремљен за узгајање марихуане, пронашла 11 стабљика ове опојне дроге, тежине скоро осам килограма.

„Сумња се да је А. П. узгајао марихуану у вештачким условима тако што је набавио саксије и у стану инсталирао уређаје за мерење температуре и влажности биљака, вентилатор, филтер за ваздух, посебне лампе са сијалицама и преко трансформатора повезао струју за стално одржавање услова за узгајање марихуане”, наводи полиција у саопштењу.

Коментари5
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Andreja Petrovic
ja sam vlasnik labaratorije i zelim javnosti da izjavim istinu...konoplje sam gajio radi sopstvene upotrebe trebao sam da napravim ulje jer sam bolestan ,nikad nikome nisam prodavao nista sudiji sam rekao da sam uvek bio kupac i da sam zbog bolesti svoje to radoi...na vestacenju telefona i svedocenju 4aka koji su me uhapsili io nisu nasli niti jedan dokaz o daljoj prodaji niti aparate za merenje niti kese niti novac niti bilo sta sto ukazuje na ono zasta me neopravdano ojkrivljiju...sve apaerate sam kupio u legalnoj prodavnici u beogradu imam fiskalne racune za svaki transf. sijalicu,kabl,tajmeri...0d pre neki dan posle pritvora u czu od 60dana sam vracen kuci na elektronski 24sata nadzor...danas je 17/05.2017...jos nisam dobio od suda ni setnju,u zatvoru su bolje brinuli o meni,ovako sam potpuno urusen ja moja porodica moje troje dece...medijime satrli,merili sa zemljum biljke u 5ned cvetanja/strasno..nikom nisam ukrao niti oteo nikad supstance prodavao,traze 3godine.moje parce istine
Zovko
Hapse ga zbog trave strašno kuda ide ovaj svet...
Milivoje Radaković
Marihuana nije "opojna droga" kako kaže autor, već spada u grupu halucinogena.
Ендру Мартин
Је л` продавао? Ако није, одскакућите у троскоцима. Можда човеку треба због глаукома или тумора. Него се полиција уплашила да им не смакне муштерије...
Goran
Preduzetnik kome treba malo da razvije dobar biznis. Kod nas se uvek dobra privednicka inicijativa kaznjava.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.