Гајио марихуану у стану
Београдска полиција запленила је више од седам килограма марихуане и ухапсила А. П. (44), саопштио је МУП Србије. Полиција је у стану у Раковици, у делу собе који је посебно припремљен за узгајање марихуане, пронашла 11 стабљика ове опојне дроге, тежине скоро осам килограма.
„Сумња се да је А. П. узгајао марихуану у вештачким условима тако што је набавио саксије и у стану инсталирао уређаје за мерење температуре и влажности биљака, вентилатор, филтер за ваздух, посебне лампе са сијалицама и преко трансформатора повезао струју за стално одржавање услова за узгајање марихуане”, наводи полиција у саопштењу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


