Држава или лопта?
У Новом Пазару током протеклог викенда одржан је финални турнир Купа Србије у одбојци, уз заслужен тријумф истоимене домаће екипе.
Добро организовану манифестацију засенио је инцидент, у медијима готово нерегистрован: супротно вишегодишњој пракси, није емитована химна Србије.
„Одговорност” за овакву одлуку преузели су Одбојкашки савез Србије и домаћини, уз банално објашњење да је пре четири године, приликом организовања истог овог такмичења, такође у Новом Пазару, извиждана „Боже правде”, па су сада желели да избегну такву ситуацију.
Новинар, члан Председништва ДСС
ЦЕО ТЕКСТ САМО У ШТАМПАНОМ И ДИГИТАЛНОМ ИЗДАЊУ
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.



