Недеља, 28.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Трамп: Путин је „тврд орах"

Трамп: Путин је „тврд орах"
Амерички председник Доналд Трамп (Фото Ројтерс)

ВАШИНГТОН - Амерички председник Доналд Трамп рекао је да је руски председник Владимира Путина „тврд орах”.

Он је то рекао у интервјуу за тв „Фоx њуз”, када су га упитали да у две речи опише различите људе из сфере политике и забаве, преноси Спутњик.

„Не знам га, али је сигурно тврд орах. Не знам шта он ради за Русију, али ћемо у неком тренутку сазнати”, рекао је Трамп.

Трамп је прокоментарисао и учестале нападе Демократске партије на његову администрацију.

„То што се дешава у Вашингтону је ужасно. Ми имамо одређени број људи који се бави цурењем информација. Они једноставно не поштују закон и ми то морамо да променимо”, рекао је Трамп.

Упитан да ли би бивши председник САД Барак Обама могао да буде режисер те кампање, Трамп је одговорио да „све може да буде”. (Танјуг)

Коментари7
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Немања
У Белој Кући немају пара него само за ове старе на жицу телефоне. Ахх да тако изгледа озбиљније хаххаха
Зорица Аврамовић
Упркос неверним Томама, председник Трамп из дана у дан показује да је освојени трон више него заслужио. Човек сагледава чињенице у њиховом правом светлу, износи храбро своје ставове по питањима, најосетљивијим у међународним односима, и не глуми силеџију. Својим политичким ривалима одаје признање, и тиме доказује да је уистину весник многих позитивних наговештаја на актуелној политичкој сцени. Господин Трамп заслужује поштовање.
@Зорица Аврамовић
Taj vas tramp postoji samo u vasoj glavi i u vasem postu. Onaj u Americi nema nikakve veze sa vasim trampom.
Milos miokovic
Tvrd je orah,vocka cudnovata,ne slomiga a zube polomih,nije vino posto pridje bjese,nije svijet sto misljaste,barjaktaru darivat evropu,grijehota o tome i misliti.......ako mu sloveka cita Velikog Radeta Tomovog-Njegosa,ima nade za svijet,pa i za srbe!!!
da li je hamlet bi stvarno lud?
Polonius: Sta to pricas, moj gospodaru? Hamlet: Reci, rec, reci. Za ono vreme jeste. Ali da danas zivi i prica svoje uobicajene price bio bi ili srpski filozof ili predsednik Amerike.
Dragan Pik-lon
Mister Tramp je udelio kompliment mister Putinu.Rekavsi da je on-"tvrd orah".Definisao ga je u dve reci iz ugla SAD-va.Zato ja ovde,u srpskim novinama,predvidjam Putinov odgovor i komliment Tramu u dve reci:"mister Tramp je grobar NATO-a"!!!
rob reci
Vrednost reci je varljiva. Bolje je i pametnije robovati cinjenicama nego recima.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.