Недеља, 28.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа
КАКО СУ АЛБАНЦИ ОТИМАЛИ СРПСКУ ИМОВИНУ НА КОСОВУ (3)

Људи без земље

Милорад Ђоковић из Витомирице је већ сурово кажњен за наводно убиство које се догодило пре 104 године, а професорица Славковић трпи и чека, јер њен заузети дом нема цену
Људи без земље
(Фото Ж. Ракочевић)

„Овде су Срби побили Албанце. Ово није твоја земља, него наша”, понавља млађи човек и уноси се у лице Милораду Ђоковићу. Група људи постаје већа и сви имају један циљ: да Ђоковића отерају са његове њиве и од недовршене куће. Та изразито непријатељска групица сабила је око Ђоковићевог „југа” и њега и новинаре „Политике” и Гласа Америке.

Натпис ВОА на микрофону овог последњег изгледа смирује масу, док новинар поставља питање: „Како се зову побијени рођаци, ко их је и када побио?”

ЦЕО ТЕКСТ САМО У ШТАМПАНОМ И ДИГИТАЛНОМ ИЗДАЊУ

Коментари32
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ivan
Nije gospodin Djoković jedini slučaj u opštini Peć.Samo par km dalje to jest.Sva srpska imanja koja gravitiraju uz magistralni put Peć-Dečani su posle rata uzurpirana raznim falsifikovanim ugovorima od strane organizovanog kriminalnog ganga iz sela Raušić bliskih stranci Ramuša Hajradinaja,mi oštećeni već preko 17.godina u tamošnjem osnovnom sudu vodimo maratonske sudske procese da bi dokazali suprotno i povratili vlastitu imovinu,međutim iako imamo sve relevantne dokaze da se radi o čistom falsifikatu ,sudije koje sude nikako da donesu odgovarajuće presude već proces odlažu u nedogled.Nažalost sve ovo se dešava u 22.veku i pred očima medjunarodne zajednice,sta reći nego SRAMOTA...velika SRAMOTA..eto toliko..
politika
Svi smo mi ljudi bez zemlje!
Ja
Zamislite gospodine, da ja sada dodjem i zauzmem vasu kucu, uzmem vasu dedovinu, spalim sve dokaze da ste ikada postojali... A vi jeste postojali, smejali se, gradili buducnost, stvarali porodicu- postojali.
Igor
Игор Г.пре 18 минута "Nosferatu" А ви као незнате где су те масовне гробнице? Ту су поред вас и ако их невидите свака вам част. Pobrkao si Srbiju sa Hrvatskom tamo su masovne grobnice, jos od drugog svjetskog...
citalac
Милош НС: Кад поменусте комунистичко насељавање Албанаца сетих се једног податка.Док су новине још биле озбиљне, а давно то беше, прочитао сам податак да Фадиљ Хоџа, члан председништва СФРЈ, никад није имао држављанство те државе. Невероватно.
пуниша рачић
хајде мало мање те аматерске историграфије: никад то ататурк није понудио, као што није тачно ни да смо одбили лондонски уговор...

ПРИКАЖИ ЈОШ

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.