Ухапшен због крађе „голфа”
Припадници београдске полиције ухапсили су Н.Д.(1970) због постојања основа сумње да је извршио кривична дела неовлашћено коришћење туђег возила и посебни случајеви фалсификовања исправе, саопштено је из МУП-а Србије.
Сумња се да је кривична дела извршио тако што је између 19. и 20. децембра прошле године на подручју Вождовца, на паркингу, подесним алатом отворио врата на аутомобилу марке „Голф 5“, поломио браву, а потом стартовао возило и одвезао га у непознатом правцу.
Након што је извршио кривично дело он је, како се сумња, на аутомобилу, постојеће иностране таблице, заменио другим таблицама, такође иностраних ознака, а потом аутомобил паркирао у двориште испред куће у Београду.
Осумњичени је, уз кривичну пријаву спроведен надлежном тужилаштву, наводи се у саопштењу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


