Пролећни студентски хуманитарни бал
С намером да подсети на значај правих вредности и лепих манира, Студентска конференција универзитета организовала је Пролећни студентски бал који је окупио најбоље студенте из Србије.
Бал одржан је на Белом двору под покровитељством Фондације за образовање Александра Карађорђевића. Програм је носио назив „Буди ту!” и организован је у партнерству са првом специјализованом добротворном организацијом „Белхоспис”.
Циљ манифестације је обнова традиције студентских балова и упознавање академаца са проблемима са којима се многи од њих сусрећу. Овогодишњи бал имао је хуманитарни карактер. Сарадња је остварена са „Белхосписом” ради подршке њиховој намери да изграде први стационарни хоспис у Србији.
Током трајања бала прикупљан је и новац, а у наредном периоду кутије за добровољне прилоге биће постављене на осам универзитета и 52 факултета широм земље.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


