У „пасату” превозио десет миграната
Припадници Министарства унутрашњих послова у Нишу ухапсили су Ф.М. (1979) из БиХ због постојања основа сумње да је извршио кривично дело недозвољени прелаз државне границе и кријумчарење људи, саопштено је из МУП-а Србије.
Полиција је у току ноћи, око 3.30 часова, у близини наплатне рампе „Наис” зауставила „пасат” којим је управљао Ф.М. а у којем је било 10 илегалних миграната, осам из Авганистана, и по један из Сомалије и Пакистана. Том приликом, осумњичени је покушао да побегне, али је брзом акцијом полиције ухваћен, наводи се у саопштењу.
По налогу Основног јавног тужилаштва у Нишу, осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова након чега ће, уз кривичну пријаву, бити спроведен тужиоцу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


