Принц Филип у болници
ЛОНДОН - Принц Филип, 96-годишњи супруг британске краљице Елизабете II, примљен је у болницу из „мера предострожности” на третман због инфекције, саопштила је данас Бакингемска палата.
„Инфекција је настала због претходног стања”, саопштено је из палате.
Војвода од Единбурга, који намерава да крајем године престане да обавља јавне дужности, примљен је синоћ у болницу, јавио је АФП, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари1
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
nada
Принц Филип је човек у дубокој старости. Било која "инфекција" може да буде кобна
Одговори
|
Препоручујем
1
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


