Возач нокаутирао путника
Ниш – На аутобуском стајалишту јавног градског превоза на Тргу краља Александра у Нишу, потврђено је за „Политику” у Основном јавном тужилаштву, пре два дана догодила се туча испред аутобуса који саобраћа на релацији Главна железничка станица – Насеље Дуваниште. После свађе возач аутобуса насрнуо је на путника и више пута га ударио по глави и лицу. Путник се срушио на земљу сав у крви, а како се све догодило наочиглед великог броја грађана који су у тим тренуцима били на стајалишту и чекали превоз, они су блокирали аутобус и онемогућили га да крене. У међувремену позвана је и полиција.
Повређени шездесетпетогодишњи путник из Нишке Бање, пребачен је у Ургентни центар нишког Клиничког центра, где су констатоване лакше повреде и где је збринут, а возач аутобуса је приведен у полицију на саслушање. Како сазнајемо против њега ће бити покренут поступак.
О овом инциденту, међутим, још се нико није огласио ни у предузећу у чијем је власништву аутобус, али ни у нишкој Дирекцији за јавни превоз.
Незванично смо сазнали да је овај путник трчећи стигао до предњих улазних врата аутобуса у намери да уђе у возило, али да је возач у том тренутку већ затварао врата. Потенцијални путник је руком неколико пута ударио у стакло на вратима и возач је отворио врата, да би истога часа пошто је путник ушао у аутобус почели да се свађају. Онда су обојица изашли из возила и на платоу поред аутобуса возач је нокаутирао путника...
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


