Неко и нешто Ја сам економиста, завршио сам вишу економску, тридесет година сам референт у општини... Али јако би ми помогло када бих се појавио на телевизији… Новица Коцић Субота, 21.10.2017. у 10:34 Предраг Перишић Професор ФДУ ТЕКСТ САМО У ШТАМПАНОМ И ДИГИТАЛНОМ ИЗДАЊУ Подели ову вест