Neko i nešto Ja sam ekonomista, završio sam višu ekonomsku, trideset godina sam referent u opštini... Ali jako bi mi pomoglo kada bih se pojavio na televiziji… Новица Коцић Subota, 21.10.2017. u 10:34 Predrag Perišić Profesor FDU TEKST SAMO U ŠTAMPANOM I DIGITALNOM IZDANjU Подели ову вест