Кејв пред препуном Комбанк ареном
Аустралијски музичар Ник Кејв и његов бенд „Бед сидс” одржали су синоћ концерт у препуној „Комбанк арени”. Гостовање у Београду део је светске турнеје, на којој Кејв промовише свој последњи албум „Скелетон Три”, 16. студијско издање овог прослављеног музичара и његове групе.
Ник Кејв и „Бед сидс” свирали су у Београду 2008, такође у „Комбанк арени”, а наступ је проглашен најбољим концертом те године у Србији. Уз тај податак и чињеницу да у нашој земљи и региону имају бројну и верну публику, не чуди да су готово све улазнице за синоћни наступ плануле још пре неколико недеља.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


