Возило интервентне улетело у излог у центру Ниша
НИШ – У саобраћајној незгоди која се вечерас догодила у Душановој улици у Нишу повређени су полицијски службеник Полицијске управе у Нишу, који је управљао службеним возилом и возач „рено мегана” нишких регистарских ознака.
До незгоде је дошло када је полицијски службеник, да не би директно ударио у аутомобил „рено меган” који није стао на знак „стоп”, возилом скренуо са пута и ударио у излог трговинске радње, саопштено је из МУП-а.
Возило Интервентне јединице је, у тренутку несреће, користило ротацију, пошто су припадници полиције били на задатку.
Полицијски службеник и возач „реноа” збринути су у Клиничком центру у Нишу. Увиђај је у току, наводи се у саопштењу. (Танјуг)
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


