Падају, падају с неба беле звезде
Зима полако оштри зубе. То није омело Хор Дечјег културног центра и солисте хора „Чаролија” да наступе на отвореној сцени на Тргу републике у оквиру програма „Београдска зима”. Дечаци и девојчице махали су верној публици и грејали је веселим песмицама. На репертоару су биле нумере уз које су одрастале и празнике дочекивале многе генерације. Окупљени су певушили „Падају, падају с неба беле звезде...”.
Стиховима су мали уметници призвали и Деда Мраза. Дошао је преко брда и долина јер без њега и његове вреће с поклонима нема праве чаролије. На бини је подршку распеваној дружини дао Миња Субота, поручивши Деда Мразу да оствари жељу сваком малом пријатељу. Програм је обогаћен и плесним анимацијама и вилењацима па су многи пролазници застајали како би се присетили безбрижног детињства и неких од најлепших дана у години који прате новогодишње и божићне празнике.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


