Антон има нови бенд
Небојша Антонијевић Антон, иначе гитариста „Партибрејкерса”, представио је свој соло пројекат – це-де „Речено, учињено или не, од тога све зависи!” са бендом „Хеви хипи бејби”.
Са њим су на сцени у клубу „Електропионир” у Цетињској улици наступили гитариста Роберт Телчер, басиста Душан Шеварлић Шева и бубњар Дарко Курјак.
Многобројна публика могла је да чује десет песама које потписује Антон.
Подели ову вест
Коментари5
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Nebojsa
Brejkersi nikako ne mogu biti plagijatori. Oni su svirali muziku da se niko na planeti ne bi postideo. I nisu jedini.
Одговори
|
Препоручујем
2
Данило
ЕКВ - е, Оливер Мандић и Влатко Стефаноски су музиком обележили ово поднебље. Сви остасли су лоши плагијатори.
Одговори
|
Препоручујем
2
Velizar Kladusic
Saban Bajramovic, Cune Gojkovic, Saban Saulic, Predrag Tozovac, Miroslav Ilic, Lepa Lukic, Safet Isovic, Vasilija Radojcic, Silvana Armenulic... su obelezili ovo podrucje. Slicno su uradili i Kemal Monteno, Zdravko Colic, Arsen Dedic, Josipa Lisac, Leo Martin, Miso Kovac, Tereza Kesovija, Djordje Balasevic, Oliver Dragojevic. Slicno su ucinili i Indeksi, Bijelo Dugme, Riblja Corba, Idoli, Parni Valjak, Azra, Smak...
Препоручујем
8
ППНС
Ослободи се тешких мисли и препусти се овом ритму и блузу какав код нас зна да осмисли само Антон. Илити, његовим насловима: "Брате", ово је "Тако драгоцено" :)
Препоручујем
15
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


