Пуцњава на Новом Београду - младић рањен у обе ноге
У пуцњави на Новом Београду у улици Јурија Гагарина, младић је вечерас рањен у обе ноге, преносе београдски медији.
Како се наводи, младић стар 25 година превезен је у Ургентни центар и његово стање је стабилно.
Непознати нападач је у њега испалио неколико метака и побегао са лица места.
Истрага је у току.
(Танјуг)
Подели ову вест
Коментари3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Jovan Milanovic
Na osnovu cega je mladic neko ko je star 25, i sa koliko se prestaje biti mladic,,,
Одговори
|
Препоручујем
1
Nikola
Ja mislim da si upravu,ali čovek 25 godina star jeste mladić.
Препоручујем
1
Nikola
Ja mislim da si upravu,ali čovek 25 godina star jeste mladić.
Препоручујем
1
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


