Елтон Џон одлази у пензију
ЛОНДОН – Популарни британски музичар Елтон Џон повлачи се у пензију и престаје са турнејама након 50 година.
Звезда чије су рекордне продаје последњих година опале, престаће са турнејама по завршетку последње велике светске турнеје, известио је данас „Дејли мирор”.
Ове шокантне вести уследиле су након што је прошле године Елтон Џон готово умро због тешке бактеријске инфекције коју је добио током турнеје у јужној Америци.
Он је симптоме осетио током повратног лета за Британију из Чилеа, а завршио је 12 дана у болници на интензивној нези.
Његов супруг Дејвид Фурниш (55) касније је рекао да је то био застрашујући период за њега и њихова два сина описујући да су његове тегобе „биле као тровање само много озбиљније. Очигледно му је била неопходна хоспитализација”.
„Капије времена. Прошлост се сусреће са садашњошћу. Коначно сам одлучио где је моја будућност...”, објавио је на „Твитеру” петоструки добитник награде „Греми”. (Танјуг)
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


