„Тишина” – првенац Иване Тешић
„Тишина” – наслов је прве самосталне изложбе фотографија Иване Тешић која ће у галерији „Бартселона”, у „Белгрејд дизајн дистрикту”, трајати до 10. фебруара. Ивана је дипломирала фотографију на ФПУ-у у класи доцента Александра Келића.
Последњих неколико година уметница је објективом бележила неумитно пропадање запуштених и заборављених, ипак препознатљивих здања у Ћуприји, Беочину и Београду.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


