Троицки у осмини финала турнира у Софији
Српски тенисер Виктор Троицки пласирао се вечерас у осмину финала турнира у Софији, пошто је победио 199. тенисера света Ернеста Гулбиса из Летоније после три сета, 6:3, 6:7, 6:3.
Троицки, 67. играч света, победио је за непуна два сата. Он је у првом сету направио брејк у другом гему, што му је било довољно да поведе у мечу. У другом сету није било брејка, па је одигран тај-брејк, који је Гулбис добио са 7:2.
Српски тенисер је у четвртом гему трећег сета одузео сервис Гулбису, ту предност је сачувао до краја и пласирао се у друго коло.
Шести носилац Троицки ће у осмини финала играти против Узбекистанца Дениса Истомина. (Бета)
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


