Сад је стварно мук
Фудбалски клуб Црвена звезда послао је опроштајну поруку глумцу Небојши Глоговцу који је данас преминуо у 49. години.
„Почивај у миру! Твоја Црвена звезда”, наводи се на званичном Твитер налогу црвено-белих.
Пре неколико дана, када је објављено да је Глоговац био у тешком стању, Звезда му је пружила подршку сликом навијача са једне од утакмица на коме је истакнут транспарент са чувеним његовим цитатом из филма „Небеска удица” - „Знаш ти како се постаје прави шампион? Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш”.
Поред многобројних запажених улога, остаће упамћен инсерт из филма „Муње” када Глоговац описује гол Душана Савића за пролаз даље против Арсенала у УЕФА купу уз речи „А у Лондону муууук”.
„Као нескривени навијач Црвене звезде, Глоговац је учествовао у више догађаја у организацији клуба и пружао несебичну подршку. Звездина публика је увек обожавала мајсторе, а Небојша је био један од њих. Отишао је у легенду, али је остао у срцима свих”, објавила је Црвена звезда путем званичног сајта. (Танјуг)
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


