Sad je stvarno muk
Fudbalski klub Crvena zvezda poslao je oproštajnu poruku glumcu Nebojši Glogovcu koji je danas preminuo u 49. godini.
„Počivaj u miru! Tvoja Crvena zvezda”, navodi se na zvaničnom Tviter nalogu crveno-belih.
Pre nekoliko dana, kada je objavljeno da je Glogovac bio u teškom stanju, Zvezda mu je pružila podršku slikom navijača sa jedne od utakmica na kome je istaknut transparent sa čuvenim njegovim citatom iz filma „Nebeska udica” - „Znaš ti kako se postaje pravi šampion? Tako što izađeš na teren kad je najteže... i pobediš”.
Pored mnogobrojnih zapaženih uloga, ostaće upamćen insert iz filma „Munje” kada Glogovac opisuje gol Dušana Savića za prolaz dalje protiv Arsenala u UEFA kupu uz reči „A u Londonu muuuuk”.
„Kao neskriveni navijač Crvene zvezde, Glogovac je učestvovao u više događaja u organizaciji kluba i pružao nesebičnu podršku. Zvezdina publika je uvek obožavala majstore, a Nebojša je bio jedan od njih. Otišao je u legendu, ali je ostao u srcima svih”, objavila je Crvena zvezda putem zvaničnog sajta. (Tanjug)
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


