Хуманитарни концерт за Сигурну кућу
Интернационална полицијска асоцијација (ИПА) организовала је хуманитарни концерт „ИПА и пријатељи” на Великој сцени Народног позоришта. Програм је приређен поводом године борбе против насиља над женама. Прикупљена средства биће упућена Сигурној кући. Наступили су Уметнички ансамбл Министарства одбране „Станислав Бинички”, хор полазника Центра за основну полицијску обуку МУП-а Србије, хор матураната Гимназије „Јован Јовановић Змај”, уметници Данка Стојиљковић, Ренато Хенц, Милан Топаловић…
Званицама су се обратили председник Интернационалне полицијске асоцијације проф. др Небојша Пантелић и координаторка Сигурне куће Весна Станојевић.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


