Понедељак, 27.07.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Јута победила у Хјустону

Јута победила у Хјустону
Фото АП

ХЈУСТОН - Кошаркаши Јуте направили су брејк победом у Хјустону 116:108 за 1:1 у полуфиналној серији Западне конференције НБА лиге.

Џезери су до изненађујућег тријумфа на паркету најбољег тима из лигашког дела стигли рекордом каријере Аустралијанца Џоа Инглса од 27 поена.

Сјајан је био и руки Донован Мичел са 20 погодака и 11 асистенција, Руди Гобер је додао 15 и 14 скокова, а код Хјустона су се истакли Џејмс Харден са 32 и Крис Пол са 23 поена.

Серија се сада сели у Јуту, где ће у ноћи између петка и суботе бити наредни меч. (Танјуг)

Коментари2
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

milorad draskovic
Zasto samo vesti iz Americke kosarke a ne npr Ruske ili neke druge lige.Mozda ima jos nasih kosarkasa po svetu. Hvala
Draško Miloradović
Iz istog razloga iz kojeg pratimo fudbalske lige Španije, Engleske ili Italije, a ne Rumunije ili Slovacke. Plus, Igor Koloskov je pomocni trener Jute, pa makar uživajte u uspehu našeg čoveka u najboljoj ligi na svetu.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.