Сви на вагу
Дан здравих навика први пут ће се одржати на отвореном. Манифестација „Сви на вагу” биће приређена седми пут сутра од 10 до 20 часова испред Општине Звездара и Установе културе „Вук Стефановић Караџић”, а отвориће је Милка Раичевић, нутрициониста и оснивач истоименог удружења.
Посетиоце очекују бесплатна мерења на специјалним вагама на којима могу да се добију подаци о БМИ (боди мас индекс), масноћама у крви и другим параметрима важним за здравље, бесплатна контрола шећера у крви, бесплатно одређивање витаминско-минералног статуса... После мерења, сваки суграђанин који буде хтео имаће и краћу консултацију са нутриционистима.
Гости ће моћи да се упознају и са здравим производима, здравом храном, здравим стиловима живота – са свим оним што им може помоћи да промене лоше навике и крену путевима здравља. У току културно-уметничког и спортског програма представиће се спортски, плесни и други клубови и школе са својим активностима.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


