Сергеј Скрипаљ пуштен из болнице
ЛОНДОН - Бивши двоструки агент Сергеј Скрипаљ пуштен је данас из болнице, два месеца након што је отрован нервним гасом.
Скрипаљ и његова ћерка Јулија пронађени су без свести у енглеском граду Солзберију 4. марта и више недеља били су у критичном стању.
Јулија се опоравила много брже од њеног оца и отпуштена је из болнице прошлог месеца.
Болница дистрикта Солзбери саопштила је данас да се оба пацијента сада отпуштена. Они су пребачени на тајну локацију из безбедносних разлога.
Британија је саопштила раније да су они отровани нервним агенсом и тврдила да Русија стоји иза напада што Москва негира. Овај догађај довео је до погошања односа Русије и Запада, јавља АП а преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


