Песме љубави
Концерт „Песме љубави” приређен је у галерији „Артгет” Културног центра Београда. Програм је почео наступом баритона Марка Пантелића, а затим се публици представила сопран Катарина Радовановић. Ове уметнике на клавиру је пратио Ђорђе Нешић. Чуле су се „Библијске песме” Дворжака, „Љубав и живот жене” Шумана и композиција „Дон Кихот Дулсинеји” Равела.
Катарина Радовановић је студенткиња четврте године соло певања на Факултету музичке уметности у класи професора Николе Мијаиловића. Технику певања усавршавала је на курсевима у земљи и иностранству. Добитник је бројних награда.
Марко Пантелић апсолвент је на ФМУ-у у класи професора Николе Мијаиловића. Добитник је награде Фонда за младе таленте Републике Србије, награде Фонда „Јелена Михаиловић” за најбољег студента соло певања, као и низа других престижних признања.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


