Експлодирао аутомобил у Земуну
У експлозији аутомобила у насељу Галеника ноћас је тешко повређена једна женска особа, речено је Танјугу у Хитној помоћи.
Експлозија се догодила у 2.13 у улици Светозара Папића испред броја 3а.
Жена је превежена у КБЦ Земун, наводе у Хитној помоћи.
Београдски медији преносе да је реч о млађој страној држављанки. (Танјуг)
Подели ову вест
Коментари3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Zoran
Milose, jedno je kada eksplodira automobil drugo je kada eksplodira podmetnuta bomba. Da ste vi bili svedok stravicne detonacije i uzasa koji je prezivljavala ova devojka do dolaska hitne pomoci, nazvali bi stvari pravim imenom. Svaki treci dan u Beogdadu neko biva streljan na ulicama ili odleti u vazduh. Na semaforima igramo srpski rulet jer svakog casa bomba moze da raznese automobil pored. A stopa kriminaliteta je inace u drasticnom padu. Zemlja Srbija...
Одговори
|
Препоручујем
6
Miloš Kosić
@ Svetlana
Sad ste I strucnjak za explozivne naprave?
Одговори
|
Препоручујем
7
Svetlana
Nije eksplodirao nikakav Automobil. Eksplodirala je mina ISPOD automobila!
Одговори
|
Препоручујем
8
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


