Бесплатни интернет у Мањежу
Зона бесплатног бежичног интернета отворена је у парку Мањеж. У наградној игри „Узми рачун и победи” суграђани из општине Савски венац освојили су „интернет дрво” које је опремљено прикључцима за пуњење мобилних телефона и ЛЕД екранима. У Мањежу, у кругу од 150 метара, око 300 посетилаца ће моћи да користи бесплатан интернет. Према речима председнице општине Ирене Вујовић, суграђанима су ову вредну награду обезбедиле донације „Телекома” и НАЛЕД-а.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


