Одбојкашице Србије у полуфиналу СП
НАГОЈА – Одбојкашице Србије и званично су се пласирале у полуфинале Светског првенства у Јапану, након што је Италија данас савладала домаћу селекцију 3:2 (25:20, 22:25, 25:21,19:25, 15:13).
Српкиње су јуче биле боље од Јапанки 3:0 и за место међу четири најбоље на свету било им је потребно да Италијанке освоје бар сет, јавља ТАнјуг.
Сутра ће Србија и Италија играти меч за прво место у групи и бољу позицију у полуфиналу.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


