Ђаци од данас на зимском распусту
Прво пологудиште за основце и средњошколце је завршено, а ђаци су од данас на зимском распусту.
У школске клупе поново се враћају 18. фебруара, преноси Танјуг.
Школским календаром предвиђено је да зимски распуст буде подељен у два дела - први део распуста повезан је са новогодишњим празницима, а други део зимског распуста почиње сутра, 1. фебруара и траје до четвртка, 14. фебруара.
На њега се наслања Дан државности, те ће ђаци поново у клупе сести 18. фебруара, када почиње друго полугодиште.
За ђаке у Војводини већ је почело друго полугодиште, а зимски распуст је трајао од 24. децембра до 14. јануара.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


