„Невена” Лесковац продата за 108 милиона динара
„Рим гроуп” доо, чије је седиште на Новом Београду, за 108 милиона динара постаће власник лесковачке Хемијске индустрије „Невена” која је у стечају, објавила је Агенција за лиценцирарње стечајних управника (АЛСУ).
Купац „Невене” постаће власник објекта „Козметика” површине близу 7.000 метара квадратних у улици Ђорђа Стаменковића у Лесковцу, две производне хале, амбуланте и пословног простора, трафостанице и компресорске станице на истој адреси.
Међу имовином стечајног дужника су и грађевински објекти у Булевару Маршала Толбухина у Новом Београду, грађевинско земљиште у Лесковцу, а нови власник преузима и зависно друштво „ДП Невена Трејд”, жигове и лиценце, те опрему и залихе „Невене”, преноси Танјуг.
После неуспешне приватизације „Невена” је била у стечају од 2015. године.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


