Почнимо распуст музиком
Крај школске године ученици Основне и Средње музичке школе „Ватрослав Лисински” из класе професорки Станиславе Васиљевић и Марине Дамјановић, уз клавирску сарадњу Милице Пекмезовић, обележили су концертом „Почнимо распуст музиком”. У галерији Педагошког музеја извели су композиције класичних аутора. Музичкој прослави придружили су се и гости истог узраста, ученици соло певања МШ „Јосиф Маринковић”, класа професорке Кристине Ашковић, као и Јулијана Салаћанин (флаута) из МШ „Коста Манојловић”.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


