Погинуло 16 радника у Индији
ЊУ ДЕЛХИ - Зид висине 23 метра срушио се услед обилних киша на групу радничких колиба на западу Индије при чему је погинуло најмање 16 радника и чланова њихових породица.
Зид који је делио простор између паркинга и једне вишеспратне стамбене зграде срушио се у граду Пуну, у држави Махараштра, саопштила је ватрогасна служба.
Спасиоци су извукли из рушевина тројицу радника, преноси АП.
Операција спасавања се наставља а страхује се да би више људи могло да буде заробљено у рушевинама.
Радници су иначе ангажовани на оближњем градилишту.
Истовремено су три особе погинуле од струјног удара у Мумбају, у истој држави коју су погодиле монсунске кише, објавио је „Тајмс ов Индија”, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


