Вучић са Палмером и Вилсоном
ЊУЈОРК – Председник Србије Александар Вучић имао је данас у Њујорку одвојене сусрете са замеником помоћника државног секретара САД Метјуом Палмером и извршним потпредседником Атлантског савета Дејмоном Вилсоном.„Дуг, озбиљан и одговоран разговор са замеником помоћника државног секретара САД Метјуом Палмером о односима између Београда и Приштине, као и свеукупним српско-америчким односима”, написао је Вучић на Инстаграм налогу „БудућностСрбијеав” уз фотографију са састанка, преноси Танјуг.
Косово је било доминантна тема разговора са Вилсоном.„Заштита интереса српског народа на Косову и Метохији и очување виталних националних и државних интереса Србије биле су суштина мог залагања у разговору са г-дином Вилсоном”, навео је Вучић на Инстраграм налогу.
Вучић је јуче разговарао са америчким државним секретаром Мајком Помпеом.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


