Гужва, трубачи, еуфорија…
Весела и слављеничка атмосфера владала је испред стадиона „Рајко Митић” пред утакмицу између фудбалера „Црвене звезде” и „Јанг бојса” за пласман у Лигу шампиона. „Сливале су се реке” навијача према „Маракани” и на сваком кораку, како преноси Танјуг, била је присутна еуфорија и тражила се карта више, иако су већ првог дана распродате улазнице за сва места.
Атмосферу су подгрејавали трубачи код западне трибине око којих су се навијачи веселили уз песме као што су „Ђурђевдан”, „У бој крените јунаци сви”...
Велику пажњу код „севера” привукао је и скоро постављени тенк у „Звездиним” бојама, на коме су се многи сликали.
Ове оптимистичне прогнозе навијача су се и обистиниле. „Црвена звезда” је обрадовала своје фанове. Град је славио јер улазак у Лигу шампиона је велики успех.

Шест навијача је лакше повређено током ове фудбалске утакмице, изјавио је агенцији Бета прим. др Слободан Ивановић, хирург, власник Клинике „Анлаве”. Један навијач је, међутим, био толико алкохолисан, рекао је др Ивановић, да је имао и епилептичне нападе па је одвезен у Војно-медицинску академију где је задржан на лечењу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


