Кошаркаши Партизана у полуфиналу Суперкупа АБА лиге
Кошаркаши Партизана пласирали су се у полуфинале Суперкупа АБА лиге, пошто су вечерас у Загребу победили екипу Мега Бемакса 86:73, преноси Танјуг.
Црно-бели су после лошег старта у наставку меча одиграли на високом нивоу, а до пласмана у полуфинале тим Андрее Тринкијерија водио је Маркус Пејџ са 21 поеном, а пратили су га Стефан Бирчевић са 16 и Рашон Томас са једним поеном мање.
У екипи Меге најефикаснији је био Марко Симоновић са 17 поена.
Партизан ће у полуфиналу играти против бољег из дуела Црвена звезда- Приморска, који почиње вечерас у 20 сати.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


